Projektinė veikla

Projektinė veikla

,,Kiekvieno kelio pradžioje– namai.
Ir pabaiga jie kiekvienos kelionės…
Mes –šių dienų keisti, klajokliai žmonės,
Bet mes sugrįžtame, kai pašaukia namai.”
Camino Lituano žinios

Birželio 17 -23 d. Vaižganto progimnazijos 5-8 klasių mokiniams vyko projektinės veiklos. Auklėtojai ir mokytojai parengė įdomių ir vertingų projektinių veiklų: ,,Virtuali kelionė po Lietuvą”, ,,Renkuosi savo kelią”, ,,Muzikos labirintai”, ,,Pasaulio tautų teisuolis – Čiune Sugihara”, ,,Radviliškis šeštokų akimis”, ,,Atraskime Lietuvą: nuo vakarų iki rytų, nuo šiaurės iki pietų”, ,,Camino Lituano Lietuvoje”, ,,Kelias, gatvė, ežeras, karjeras”, ,,Rusų liaudies amatai”, ,,Kelionė po Lietuvos pelkes”. Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, ieškojo, sistemino medžiagą, nuotoliniu būdu pristatė IKT klasės draugams. Projekto metu mokiniai daug sužinojo rinkdami informaciją apie įvairius objektus, bendradarbiavo, aiškinosi, tyrinėjo atlikdami praktinius darbus.

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content