Mokytojų dienos šventė

Mokytojų dienos šventė

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis, nes turi prisiimti atsakomybę už vaiko išsilavinimą ir patį ugdymą. Ramiai, bet šventiškai Mokytojo diena paminėta mūsų mokykloje. Gėlės, šypsenos, dėmesys šią dieną priklausė pedagogams, kurie ne tik moko skaičiuoti ar rašyti, bet ir ugdo asmenybę, žmogų. Mūsų mokyklos savivaldos  mokiniai organizavo Mokytojo dieną.  Mokyklos aktų salėje vyko šventė, mokytojai išgirdo daug gražių ir jautrių palinkėjimų. Mokiniai dovanojo mokytojams dainas ir šokių pasirodymus, mokytojams buvo įteikti origami technika išlankstyti paukšteliai su mokyklos ženkliukais. Manome, kad ši Mokytojo diena tikrai liks išskirtinė mūsų mokytojų, mokinių atmintyje, nes ji buvo išties labai ypatinga, turininga, įdomi ir smagi visiems šventėms dalyviams!

Radviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės  mokytojų  dienos proga pasveikinti Radviliškio rajono pedagogai. Padėkos raštai – dvidešimt trims pedagogams. Tarptautinės mokytojų dienos proga Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštu apdovanota Giedrė Krivickienė, Vaižganto progimnazijos direktorės pavaduotoja  ugdymui. Šešiems pedagogams įteikti ženkleliai ,,Už nuopelnus švietimui‘‘. Apdovanota Eugenija Brinkienė, Vaižganto progimnazijos logopedė metodininkė, už aktyvią, kūrybingą pedagoginę veiklą bei rajono vardo garsinimą šalyje ir užsienyje.  Didžiuojamės šiais progimnazijos nariais!

 

Irma Lukoševičienė mokinių savivaldos klubo vadovė

Skip to content