Geros savijautos programa

Geros savijautos programa

Spalio pirmąją savaitę geros savijautos programa 3 a ir 4 c klasės mokiniams ir mokytojoms suteikė ramų, neskubrų, savęs ir gamtos pažinimo laiką keliaujant Radviliškio miesto Eibariškių mikrorajono parku. Programa buvo sudaryta iš dviejų pagrindinių dalių, kurių viena organizuojama gryname ore, o kita – patalpoje bei refleksijų programėlė. Pradinukai miško terapijos metu pasinėrė į parko keliamų pojūčių pasaulį, išbandė įvairius relaksacijos būdus keliaudami parko takeliais. Mokėsi ne tik įkvėpti miško kvapų, būti ir stebėti, bet ir bendrauti su medžiais, vandeniu. Parko takeliuose mažųjų laukė daug įvairių žaidimų: ,,Visi Troliai“, ,,Griaustinis“, ,,Elniai ir maistas“ ir t.t. Po įvairių veiklų laukė arbatos ceremonija ir košės valgymas. Grįžę į klases, mokiniai susipažino su nauja dailės technika – fraktaliniu medžio piešimu. Visi džiaugėmės puikiu oru, teigiamomis emocijomis, nueitais kilometrais!

Audronė Slanksnienė, 4c klasės mokytoja, Ž.Gelažienė, 3a klasės mokytoja

 

Skip to content