Nepakartojama išvyka į Šiaulius

Nepakartojama išvyka į Šiaulius

Lapkričio 22 dieną 7b klasės mokiniai  vyko į Šiaulių akademijos STEAM laboratoriją,  Baltų kultūros pažinimo centrą „BALTŲ KELIAS“. Šiaulių akademijos STEAM laboratorijoje mokiniai dalyvavo edukacinės veiklos užsiėmime „Kosmetinių burbuliukų gamyba“. Mokiniai dirbdami grupėse, įgijo žinių apie kosmetikoje naudojamus gamtinės ir sintetinės kilmės produktus, pasigamino natūralios kosmetikos burbulus, pritaikė savo matematikos žinias, skaičiuodami procentus, kiek kokių medžiagų (natūralių ir sintetinės kilmės) yra jų pagamintame burbule, mokėsi atpažinti rinkoje tiekiamus kosmetikos produktus. Septintokams ši veikla (burbulų gamyba) pasirodė labai įdomi, ir mokiniai pasiūlė sugrįžti į kitas STEAM laboratorijos vykdomas veiklas. Baltų kultūros pažinimo centre „BALTŲ KELIAS“ septintokai gilino savo žinias apie mūsų protėvių – baltų kultūrą. Mokiniams patiko žaisti net keturis interaktyvius žaidimus. „Išsiaiškino“, kaip būtų atrodę būdami verpėjai, audėjai, kariais, žvejais, kalviais ar kt. Susipažino su baltų genčių buityje naudotais daiktais. Moksleiviams patiko, kad technologijų pagalba  stovėdami prieš kamerą gali  persikelti į unikalią papildytos realybės aplinką – o kurią,  jie patys pasirenka. Sužavėjo, kad ekspozicija įrengta inovatyviai: galėjo viską liesti, uostyti, dėlioti, klausytis.

                                                      Aušra Krasuckienė, 7b klasės auklėtoja

Skip to content