PUG ,,Bitutės“ miesto bibliotekoje

PUG ,,Bitutės“ miesto bibliotekoje

PUG ,,Bitutės“ ugdytiniai prisijungė  prie visų, dalyvaujančių Tarptautinėje šiaurės šalių literatūros savaitėje. Tuo tikslu vaikai apsilankė Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje ir dalyvavo tradiciniuose garsiniuose skaitymuose žvakių  šviesoje ,,Auštant“. Kadangi šiemet dėmesys skiriamas ilgesiui ir svajonėms, mažieji klausėsi švedų rašytojos A.Lindgren kūrinėlio ,,Lota moka važiuoti dviračiu“. Vaikai labai įdėmiai klausėsi, sekė iliustracijas, diskutavo, nes Lota – jų bendraamžė. O kas geriausiai gali tave suprasti, jei ne to paties amžiaus vaikai?

Vėliau vaikai pasklido aplink knygų lentynas. Niekas nebuvo matęs vienoje vietoje tiek daug! Net 24 tūkstančiai vienoje salėje! O mes net tokio skaičiaus dar nepažįstame. Storos, plonos, spalvotos, grojančios… Gerų emocijų buvo turbūt dvigubai tiek. Tačiau visus labiausiai sužavėjo interaktyvios grindys – kojytėmis spaudyti klavišus ir sukurti muzikinį kūrinėlį, taškyti neapčiuopiamą vandenį ar sprogdinti oro balionus. Pirmoji ekskursija buvo įsimintina, su išpeštu pažadu – čia dar sugrįžti. Ir mes grįšime!

 

 

Jurgita Bačanskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content