Šventų Kalėdų laukimas

Šventų Kalėdų laukimas

   Gruodžio mėnesį 1 – 4 klasių mokiniams vyko Kalėdiniai renginiai. Laukdami Šv. Kalėdų pradinukai dalyvavo įvairiose veiklose klasių kolektyvuose:  domėjosi lietuvių Kūčių ir Šv. Kalėdų papročiais bei tradicijomis, pynė Advento vainikus, kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimų metu gamino dovanėles, sveikinimo atvirukus draugams, šeimos nariams, dalyvavo Kalėdinėse viktorinose, šventėse, dainavo vaikiškas Kalėdų dainas, žaidė žaidimus. Mokiniai lankėsi Kelmės dvaro muziejuje ir dalyvavo edukacinėse programose ,,Kalėdų burtai Kelmės dvaro rūsių prietemoje“. Mažieji vaižgantukai turėjo galimybę pasidžiaugti 2b klasės mokinių Kalėdiniu vaidinimu ,,Kaip genys eglės nenukirto“. Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų vaikams suteikė susitikimai su Kalėdų seneliu.   

   Adventiniu laikotarpiu dalyvaudami Kalėdiniuose renginiuose pradinukai ne tik daug sužinojo apie Kūčių ir Šv. Kalėdų papročius ir tradicijas, lavino saviraišką, vaizduotę, kūrybiškumą, bet ir patyrė bendravimo, bendradarbiavimo džiaugsmą, daug teigiamų emocijų!

 

Švėgždienė, Ž. Gelažienė, pradinių klasių mokytojos  

Skip to content