Paramos akcija ,,Gerumo savaitė“

Paramos akcija ,,Gerumo savaitė“

Balandžio 11-15 d. Vaižganto progimnazijoje mokinių savivaldos klubo mokiniai organizavo paramos rinkimo akciją ,,Gerumo savaitę“, kurios metu buvo renkama parama Ukrainos gyventojams gyvenantiems Lietuvoje (higienos, kanceliarinės  priemonės) ir ,,Šiaulių letenėlės“ beglobiams gyvūnams (maistas, priežiūros priemonės, paklotai ir t. t.). Mūsų mokyklos bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo teikdami paramą, tad buvo surinkta gausybė higienos priemonių, gyvūnų maisto, priežiūros priemonių. Tariame nuoširdžiai – AČIŪ visiems,  prisidėjusiems prie mūsų organizuojamos paramos akcijos!

 Gegužės 4 d. mokinių savivaldos klubo nariai kartu su vadove Irma  bei socialine pedagoge Aurelija lankėsi Raudonojo kryžiaus draugijos Šiaulių skyriuje bei gyvūnų globos namuose „Šiaulių letenėlė“. Vaikai nuvežė per „Gerumo savaitės“ akciją progimnazijos bendruomenės paaukotas priemones, padėjo gyvūnų globos namų savanoriams pavedžioti globotinius. Nuvykę vaikai, puikiai praleido laiką, vedžiojo šuniukus, emocijos liejosi, vaižgantiečiai buvo labai patenkinti šia išvyka. Šios akcijos visi tikslai buvo įgyvendinti su kaupu!

 

 

Irma Lukoševičienė, mokinių savivaldos klubo vadovė

Skip to content