Veiklinimo užsiėmimai  ,,Pasimatuok profesiją‘‘

Veiklinimo užsiėmimai ,,Pasimatuok profesiją‘‘

Gegužės 5 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro statybos skyriuje vyko atvirų durų diena.  Šiame centre mūsų progimnazijos septintokai ir aštuntokai  susipažino su apdailininko, staliaus, mūrininko, dekoruotojo,  interjero apipavidalintojo ir kompiuterio projektavimo operatoriaus specialybėmis. Veiklinimo užsiėmimų ,, Pasimatuok profesiją “ metu išbandė save pasirinktose   veiklose –  iš krepinio popieriaus gamino įvairias puošmenas, projektavo interjerą, redagavo vaizdą ir kt.

Kuo daugiau sričių mokiniai išbandys, tuo greičiau atras, kas jiems yra įdomu, kam yra gabūs bei ką veikdami jaučia malonumą. Atradę mėgstamą veiklą, nesunkiai išsirinks savo būsimą profesiją.

N.Valčiukienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content