Respublikinis avangardinio meno festivalis

Respublikinis avangardinio meno festivalis

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje  vyko respublikinis renginys – avangardinio meno festivalis „Aš kitoks‘‘. Konkurse  dalyvavo ir Vaižganto progimnazijos ketvirtokai (mokytoja Audronė Slanksnienė) ir būrelio ,,Alternatyvios mados studija‘‘ (vadovė Irina Kareivienė).

Šiemet varžėsi keturiolika kolekcijų keturiose kategorijose: ,,Mažieji kūrėjai” (darželinukai, pradinukai), ,,Gatvės mada ir nešiojamų rūbų kolekcija“, ,,Avangardinė mada“ ir ,,Avangardinės kolekcijos – mini spektakliai“.

Ketvirtos kategorijos ,,Avangardinės kolekcijos – mini spektakliai“ I vieta atiteko ,,POP IT FANĖ“ (Radviliškio Vaižganto progimnazija, vadovė Irina), o ,,Geltonų plytų kelias” (Radviliškio Vaižganto progimnazija, vadovė Audronė) – nominacija už teatrališkumą.

Didžiuojamės ir sveikiname  progimnazijos kūrybingus bendruomenės narius!!!

 

                                          Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content