Antrokai susipažino su gimtuoju kraštu

Antrokai susipažino su gimtuoju kraštu

Gegužės 27 d. 2 b klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje pažintinėje veikloje. Mokiniai lankėsi Radviliškio rajono  Kleboniškių kaime  ir Burbiškių dvare. Apžiūrėjo vėjo malūną, kopė į Raginėnų piliakalnį, lankėsi Kleboniškių kaimo sodybose.  Etnografinėse  sodybose apžiūrėjo senovinius rakandus, žemės ūkio padargus. Dalyvavo edukacinėje pamokoje ,, Lino kelias“. Daugyvenės upės pakrantėje draugiškai papietavę išvyko į Burbiškių dvarą . Burbiškyje susipažino su dvariškių gyvenimu, grožėjosi dar žydinčiomis tulpėmis, vaikščiojo baltais tilteliais. Išvyka mokiniams padėjo pažinti esmines tautos ypatybes, įgijo žinių apie Radviliškio krašto žmonių gyvenimą senovėje.

                                                                                      Virginija Rauktienė, 2b klasės mokytoja

Skip to content