Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vasaros pradžia visuomet atkeliauja, su visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai ir draugystė  – neatsiejamas dalykas. Todėl birželio1- ąją  Vinco Kudirkos  bei Vaižganto progimnazijų mokiniai apsilankė Radviliškio socialinių paslaugų vaikų dienos centre, kur   vyko šventė, skirta paminėti Vaikų gynimo dieną.

 Nors lijo lietus ir buvo labai šlapia, visų nuotaika buvo šventiška, skambėjo juokas. Susipažinę ir  pasiskirstę į komandas, vaikai atliko daug įdomių užduočių, kurios leido pažinti vieniems kitus bei pažinti supantį pasaulį. Pertraukėlės metu  šildantis ir kvapnus arbatos puodelis kvietė draugiškam pasibendravimui visus.

Laikas netruko prabėgti. Šventė baigėsi, bet vaikų  širdyse išliko šiltas  prisiminimas apie puikiai praleistą laiką renginio metu.

                                                                   Joalita Čapaitienė, tikybos mokytoja

Skip to content