Užklasinio skaitymo pamoka – popietė

Užklasinio skaitymo pamoka – popietė

Birželio 13 d. popietę grupė Vaižganto progimnazijos mokinių ir jų mokytoja D. Mikšienė organizavo bendrą užklasinio skaitymo pamoką – popietę su Gražinos pagrindinės mokyklos penktokais( mokytoja A. Mackevičienė). Vaižgantiečiai pakvietė drauge ,,pasivaikščioti‘‘ rašytojos  Ievos Simonaitytės gyvenimo ir kūrybos takais, kurie kūrėjos gyvenime  ne visada buvo ,,smėliuotas, lygus, lapais išbarstytas…‘‘. O Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė originalų būdą kaip papasakoti apie perskaitytą knygą – iliustruoti batų dėžutes, ,,apgyvendinant‘‘ knygų veikėjus, siužeto vingius, iliustracijas. Susitikimas buvo informatyvus, įdomus ir tęstinis, nes susitikome jau trečią kartą.

                                                                     D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content