Aštuntokų kelionė į Liepoją –atrask, kad galėtum sugrįžti

Aštuntokų kelionė į Liepoją –atrask, kad galėtum sugrįžti

Birželio 17 d. mes, aštuntų klasių mokiniai, su auklėtojomis Daiva ir Alma, mokytoja Kristina,  išvykome į Liepoją, vėjų ir pajūrio miestą. Karostoje,  buvusiame carinės Rusijos kalėjime, dalyvavome edukaciniame užsiėmime – šou. Vedėjai puikiai kalbėjo lietuviškai, rusiškai, angliškai, tad kartu mokėmės kalbos, rikiuotės, kitų kariškų elementų pagrindų. Svarbu buvo mokėti klausyti, įsiminti, pakartoti, suvokti, mąstyti, ko iš mūsų norima. Ši edukacija labiausiai patiko berniukams, išlaikiusiems vyriškumo mokyklą, tinkamai pasportavusiems. Visą kelionę turėjome gidę Moniką, kuri aprodė Liepoją, papasakojo šio miesto įdomybes:  koncertų salę ,,Didysis gintaras‘‘, gintarinį smėlio laikrodį. Kelionės pabaigoje važiavome prie jūros, pabraidėme, ieškojome gintarėlių. Mums patiko Liepoja, gintaro šalis, uostas ir kurortas kartu, latviškos muzikos ir liepų sostinė! Tikimės dar sugrįžti!

 

Kotryna, 8a klasės mokinė

Skip to content