Vaižgantiečiai poezijos konkurso „Geležinkeliečių sostinės haiku“ dalyviai

Nepasigendu

Tų atsisveikinimų

Tamsiame perone

(Jurgita Bačanskienė)

Radviliškio miestui minint 455-ąjį jubiliejų, Radviliškio viešoji biblioteka pavasarį įgyvendino projektą „Geležinkeliečių sostinės haiku“, kuris finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Radviliškio rajono savivaldybės. Liepos 8 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko šio poezijos konkurso dalyvių apdovanojimai. Renginyje dalyvavo Ernestas Mončauskas, Radviliškio miesto seniūnas, Violeta Šukaitienė, Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė, Artūras Šilanskas, haikistas, konkurso dalyviai bei svečiai. Iš viso konkurse dalyvavo 39 autoriai.

Konkurse dalyvavo ir 18-a Radviliškio Vaižganto 5-7 klasių mokinių bei mokytojos Jurgita ir Daiva. Visiems dalyviams ir komisijos simpatijos vardą pelniusiems kūrėjams įteikė padėkas ir poezijos knygeles. Šaunu, jog tiek mūsų mokinių kuria, smagu, jog mūsų pradinių klasių mokytoja Jurgita pelnė komisijos simpatijos vardą!

Garvežio greitis

Kvepia žydintys sodai-