Rugsėjo 1-osios šventė

Ta diena – lyg gėlė, ji žydi

Dar įkaitus nuo vasaros saujos.

Atsiversi dieną lyg knygą,

O toj knygoj – kitas pasaulis…

Saulėtą rugsėjo 1-osios šventinį rytą Radviliškio Vaižganto progimnazijos aikštė prisipildė džiaugaus ir nerimastingo šurmulio. Sveikinimo žodžius šventiškai nusiteikusiai progimnazijos bendruomenei, jų tėveliams, svečiams tarė Nijolė Krušienė, progimnazijos direktorė, Giedrė Krivickienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, garbus svečias  Vytautas Simelis, Radviliškio rajono meras, buvęs šios mokyklos auklėtinis, direktorius. Lietuvos Respublikos vėliavą pakėlė Orestas ir Gabrielė, 8b. Šventę nuskaidrino ne tik saulėta diena, iškilmingi ir malonūs žodžiai, džiugi nuotaika, bet ir penktų klasių šokėjai, vadovė Vida Gilienė, septintos klasės  dainininkės Lėja ir Gytė, vadovas Tomas Kanapinskas. Pirmoji pamoka vyko šventiškai išpuoštose klasėse. Mokiniai, mokytojai, tėveliai dalijosi vasaros įspūdžiais, aptarė planuojamus atlikti darbus. Gražių ir saulėtų likusių dienų! Atraskite ir ženkite savuoju keliu!

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja