Piligriminis žygis

Rugsėjo 10 dieną, vyko 20-asis tarptautinis piligriminis žygis iš Kryžių kalno į Šiluvą. Žygio iniciatorius ir vadovas Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir šį kartą entuziastingai vadovavo piligrimų eisenai.

Šiais metais Vaižganto progimnazijos žygeivių būrys buvo tikrai gausus ir šaunus.

Mūsų mokyklai atstovavo  7a ir 7b klasių  mokinių grupelė. Tiesa,  šiais metais žygis truko vieną dieną ir įveikti teko mažesnį atstumą, bet įspūdžių buvo pakankamai.
Dėkojame savo žygeiviams, kurie nelengvame kelyje palaikė jauną, energingą, džiugią žygio dvasią, parodė ištvermę ir  draugiškumą .Džiaugiamės, kad visus mus vienijo krikščioniška bendrystė!

J.Čapaitienė, tikybos mokytoja