Kas pasaulyje lėčiausias?

Kas pasaulyje lėčiausias?

Rugsėjo 12-16 d.  PU „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai su mokytoja Ona, dalyvaudami projekte „Kas pasaulyje lėčiausias?“,  gilinosi į sraigių gyvenimo paslaptis. Nuo pirmadienio grupėje apsigyveno vienuolika sraigių. Vaikai jas stebėjo, drąsesni lietė, o patys drąsiausi užsidėjo ant delniukų ir atsargiai jas glostė. Kadangi sraigės buvo skirtingo dydžio, tai vaikams kilo mintis jas išmatuoti. Ilgiausia siekė net 9 cm. Ištyrinėję, kaip susuktas sraigės namelis, vaikai atliko rankos lavinimo užduotėles, nustatė, kurios sraigės keliauja dešinėn, o kurios kairėn. Kasdien stebėdami sraigių elgesį vaikai iš plastilino   nusilipdė spalvotų sraigių. Patys piešė ir akvarele dažė sraiges. Išklausę pasakojimą „Sraigė Irutė“, sužinojo, kad sraigės – ne žaisliukai, su jomis reikia elgtis atsargiai ir pagarbiai.

 

 

                                                                                            Ona Gabenienė, PU mokytoja

Skip to content