Šiauliai šviečia inovatyviomis veiklomis ir muziejais

Šiauliai šviečia inovatyviomis veiklomis ir muziejais

Rugsėjo 16 d. mes, 5a klasės mokiniai,  su mokytojomis Daiva ir Irma lankėmės Šiaulių Lieporių bibliotekoje – ruošiamės projektinei veiklai ,,Pasakų veikėjai literatūroje ir tautodailėje”. Simona ir Regina, edukatorės, papasakojusios lietuvių pasaką ,,Karvė verpėja”, pakvietė iš tešlos – modelino pasigaminti pasakų herojus. Buvo labai smagu  gaminti modeiną. Jo spalvų grožis, paprastumas tiesiog atpalaidavo ir užbūrė lyg močiutės virtuvėje kepant blynus. Vėliau  dar sykį  klausydamiesi pasakos iliustravome  ją kompiuteriuose. Bibliotekos vedėja ir savanorė Simona  sumanė padaryti staigmeną –  tai buvo burbulai. Popietę  mokiniai įdomiai, linksmai  ir interaktyviai laiką leido Baltų muziejuje Deja,  reikėjo išvykti, tačiau  daug patyrėme ir sužinojome!

                                                                                                                                 Ema Šegždaitė, 5a,

                                                                                                                                 Daiva Mikšienė, 5a klasės auklėtoja

Skip to content