Aštuntokų išvyka

Aštuntokų išvyka

Rugsėjo 30 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai ir jų klasės vadovai Virginijus Plukas ir Aušra Krasuckienė dalyvavo  Nemenčinės Soviet bunker interaktyvioje, nuotykių kupinoje istorijos pamokoje ,,1984. Edukacinis spektaklis – ekskursija moksleiviams” , kurios metu moksleiviai savo kailiu patyrė sovietinę realybę, mokėsi karinės rikuotės pradmenų, buvo ,,tardomi” KGB kabinete, susipažino su tarybinės medicinos ypatybėmis. Po šio įdomaus spektaklio, kurį vedė iš televizoriaus ekrano pažįstami aktoriai, aštuntokai aplankė Ukmergės piliakalnį, datuojamą XIV –XV a.  Piliavietėje mokiniai gilino savo žinias integruotoje  istorijos, matematikos bei anglų kalbos pamokoje. Mokiniams pamoka ant Ukmergės piliakalnio patiko, nes užduotis mokiniai atliko besižvalgydami į Ukmergės senamiestį.

                                                                                                                   Aušra Krasuckienė, 8b klasės auklėtoja, fotografijos Urtės, 8a

Skip to content