Paslaptinga ir karinė išvyka

Paslaptinga ir karinė išvyka

Spalio 4 dieną 6b klasė kartu su mokytojomis E.Urboniene ir D.Gaiveliene lankėsi Kauno Nacionaliniame M. K. Čiurlionio Dailės ir Karo muziejuose. Dailės muziejuje mokiniai turėjo edukacinį užsiėmimą ,,Slapti Čiurlionio raštai‘‘. Jame išgirdo pasakojimą apie paveiksluose nutapytas ,,paslaptis‘‘ ir po to rašė atvirlaiškius ,,Čiurlionio raštu‘‘.

 Karo muziejuje gidas papasakojo apie Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą ir išdalinęs planšetes patikrino mokinių gebėjimą išgirsti ir panaudoti išklausytą informaciją sprendžiant užduotis. Mokiniai galėjo virtualiai valdyti lėktuvą, atsakyti į pateiktus klausimus, surinkti taškus. Daugiausiai taškų surinko (iš 8000 surinko 7000!) Airidas ir Kajus S. Jie ir tapo nugalėtojais! Šeštokai puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių rudenėjančiu kraštu grįžo namo.

 

 

                                                                                        E.Urbonienė, 6b klasės auklėtoja

Skip to content