Septintokų edukacinė išvyka

Lapkričio 9 dieną 7a ir 7b klasės mokiniai su auklėtojomis Irma ir Jūrate išvykos metu apsilankė Ukmergėje. Aplankė Ukmergės piliakalnį, pasivaikščiojo po lankytinas vietas. Vėliau mokiniai  apsilankė Vilniaus r. Nemenčinės miške esančiame SSRS BUNKERYJE, kuriame vyko edukacinis spektaklis ,,Ekskursija atgal į SSSR”. Ekskursijos – spektaklio metu mokiniai akimirksniu buvo sugrąžinti į 1984-ųjų metų SSRS. Vyko  išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje. Mokiniai atsisveikino su savo daiktais, mobiliaisiais telefonais, buvo aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis ir paniro į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Mokiniai buvo vedami painiais sovietinio bunkerio labirintais, pamatė 1984-ųjų parduotuves, buvo tardomi KGB kabinete, mokėsi užsidėti dujokaukes. Prieš atsiveriant vartams į laisvę, mokinių laukė autentiška tarybinė vakarienė. Septintokai bunkerį paliko ne tik kupini aštrių ir šokiruojančių įspūdžių, tačiau ir gavę specialų pažymėjimą.

Irma Lukoševičienė, 7a klasės auklėtoja