Netradicinė anglų kalbos pamoka

Netradicinė anglų kalbos pamoka

Lapkričio 18 dieną 5a klasės mokiniams vyko netradicinė anglų kalbos pamoka „Mano svajonių profesija“, kurioje bendradarbiavo anglų kalbos mokytoja Jūratė Norkienė ir Lizdeikos gimnazijos II klasės mokinės Ieva Špukaitė ir Kamilė Strielkauskaitė.

Mokinių vedama pamoka – puiki galimybė patiems patirti, ką reiškia būti mokytoju. Gimnazistės Ieva ir Kamilė pamoką pradėjo pokalbiu apie įvairias profesijas. Penktokai ne tik sėkmingai atliko užduotis „Kahoot“ programėlėje, bet ir dalinosi mintimis apie savo svajonių profesijas. Gerų emocijų atliekant užduotis netrūko! Po pamokos gimnazistės prisipažino, kad nebuvo paprasta paaiškinti užduotis taip, kad visi suprastų. Tačiau buvo smagu, kai mokiniai atidžiai klausėsi ir aktyviai dalyvavo pamokoje.

Visi nuoširdžiai dėkoja gimnazistėms ir prisipažįsta, kad lauks daugiau panašių pamokų.

 

  1. Norkienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Skip to content