Ten, kur gimė pasakos

dienos ir nakties,

jaunystės ir senystės,

švelnumo ir atšiaurumo…“ Vl.Braziūnas

Kovo 22 d.5a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Daiva ir mokytoja padėjėja Dale dalyvavo Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus edukacinėje programoje. Muziejaus darbuotoja Augustė, sekdama pasakas, supažindino su įvairiomis muziejaus erdvėmis,  pastatais, pasakų ir sakmių veikėjais, jų galiomis. Jai į pagalbą atskubėjo penktokai: Justinas, Ema, Elija, Evelina, Ąžuolas, Žaneta – raiškiai skaitė pasakas, o kiti, jas išklausę, aptarė pasakų veikėjų bruožus, stebuklingas galias, gyvenamąsias erdves, kur kadais šitokiose gryčiose gimė pasakos, pasklidusios po platųjį pasaulį. Vaižgantukai taip pat papildė savo projektinę veiklą apie pasakų veikėjus. Įkvėpę gryno oro ties Daugyvenės krantais, penktokai daug sužinoję, pažaidę, laimingi grįžo į mokyklą aptarti pažintinę išvyką.

Daiva Mikšienė, 5a klasės auklėtoja