Paroda ,,Tarpukario ūkininko sodyba’’

Paroda ,,Tarpukario ūkininko sodyba’’

Penktokai visą mėnesį domėjosi Lietuvos Tarpukario istorija. Mokiniams buvo įdomu sužinoti,  kaip Lietuvos žmonės gyveno tuo laikotarpiu. Kas garsino Lietuvą ( žymiausi pasiekimai sporte, moksle, kultūros pasaulyje).

Penktokai savarankiškai ieškojo medžiagos, kaip lietuviai ūkininkavo, kokius gyvulius augino, kokios daržovės buvo populiarios.

Mokiniai kūrė ūkininko sodybas neužmiršdami svarbiausių lietuvių ūkininkų sodybų akcentų ( šulinio, kryžiaus, darželio ir kt.). Pristatydami ,,savo” sodybas dauguma mokinių minėjo, kad sodybas kūrė pagal dar išlikusias prosenelių sodybas arba pagal artimųjų ( tėvelių, senelių) pasakojimus.

Penktokai kviečia visus progimnazijos bendruomenės narius aplankyti parodą trečiajame aukšte!

Aušra Krasuckienė, istorijos mokytoja metodininkė

Skip to content