5a klasės susitikimas su buvusia progimnazijos mokine

5a klasės susitikimas su buvusia progimnazijos mokine

Balandžio 26 d. 5b klasės mokiniai susitiko su Radviliškio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėja Deimante Dambrauskaite – Astrauske. Deimantė buvusi Vaižganto progimnazijos moksleivė. Ji papasakojo, kad būti policininke svajojo jau būdama aštuntoke, domėjosi studijomis Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete. Atkreipė dėmesį į tai, kad policininkui labai svarbus fizinis pasiruošimas. Taip pat supažindino su savo, kaip policininkės, darbo kasdienybe. Penktokai Deimantei uždavė labai daug klausimų, tokių, kaip: ar teko panaudoti šaunamąjį ginklą,  vytis saugaus eismo taisyklių nesilaikančius vairuotojus, ar patyrė traumų, kada daugiau būna iškvietimų – dieną ar naktį, koks iškvietimas sunkiausias, ar būna melagingų iškvietimų? Sužinojo, kad šaunamojo ginklo panaudoti neteko, bet elektrošoką, guminę lazdą bei ašarinių dujų balionėlį teko panaudoti ne kartą, agresyvų elgesį taip pat yra patyrusi, melagingų iškvietimų taip pat. Sunkiausi iškvietimai  tie, kai tenka vykti į šeimas, kuriose gresia saugumas vaikams. Susitikimas penktokams labai patiko.

 

Alma Pranevičienė,

5a klasės auklėtoja

Skip to content