Visi keliai veda į Vilnių

Visi keliai veda į Vilnių

Gegužės 17 dieną 6b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Vilnius pasitiko mus lietumi, bet gera nuotaika buvo pozityvi irenerginga. Pirmiausia aplankėme Energetikos ir technikos muziejų. Išplėsta, energetikos temai skirta muziejaus ekspozicija, leido susipažinti su autentiška dar neseniai veikusios elektrinės įranga, o pasivaikščiojimas tarp garo katilų, turbinų, generatorių, kondensatorių ir sudėtingų vamzdynų – pajusti tokio pobūdžio industrinių objektų dvasią. Muziejuje galėjome ne tik apžiūrėti objektus, bet ir pasilinksminti čiuožykla. Nors ir lijo lietus, apžiūrėjome Mindaugo skulptūrą, stabtelėjome ties Valdovų rūmais,  varpine, aplankėme Katedrą ir vidinį Valdovų rūmų kiemelį. Puikios nuotaika grįžome namo!

 

Elfija Urbonienė, 6b klasės mokytoja

Skip to content