Gerumo akcija pavyko

Gerumo akcija pavyko

Gegužės 19 d. Mokinių savivaldos mokiniai vyko į Naisius. Aplankė Alkos kalną, sūpynių parką, triušių salą, vandens lelijų muziejų.

Vėliau vyko į  gyvūnų prieglaudą ,,Šiaulių letenėlę”. Mokiniams teko garbė visos progimnazijos bendruomenės vardu nuvežti surinktą paramą .Šiais metais labdaros akcijoje ,,Pyragų diena‘‘ surinkta rekordinė suma – 875, 51 eurai. Lėšos, Mokinių savivaldos sprendimu, buvo skirtos dviem nevyriausybinėms organizacijoms: „Ankstukai“ -pervesta į sąskaitą 440 Eur., ir „Šiaulių letenėlė“ – pervesta į sąskaitą 295 Eur. Už 140 Eur., nupirkome maisto, kraiko, palučių. Nuvykę į prieglaudą,  mokiniai leido laiką su beglobiais gyvūnais, vedžiojo šunelius. Visi prieglaudos gyventojai buvo ,,pakalbinti”, paglostyti, pavaišinti skanukais.

Mokiniai ir juos lydinčios pedagogės grįžo puikios nuotaikos, kupini gerų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio Vaižganto progimnazijos bendruomenei už susitelkimą dėl kilnaus tikslo! Ačiū!

 

                                                                        Irma Lukoševičienė, Mokinių savivaldos vadovė

Skip to content