4 klasių mokinių anglų kalbos varžytuvės „Words Have Power“

4 klasių mokinių anglų kalbos varžytuvės „Words Have Power“

Gegužės 25 d. 4a klasės mokinių komanda dalyvavo Radviliškio rajono 4 klasių mokinių anglų kalbos varžytuvėse „Words Have Power“ („Žodžių galia“), kurios vyko Gražinos pagrindinėje mokykloje. Renginio tikslas – stiprinti mokinių žingeidumą bei motyvaciją mokytis užsienio kalbos. Vaižganto progimnazijai atstovavo 4a klasės mokiniai: Vilnius, Ainius, Brigita, Armina, Domas ir Matas. Mokinius varžytuvėms ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Norkienė.

Varžytuvių dalyviai atliko nuotaikingas užduotis anglų kalba. Ketvirtokai turėjo iššifruoti žinutes, sukurti receptą, atspėti žodžius iš pateiktų apibūdinimų, įgarsinti filmuką ir net atlikti komandos kapitono užduotį. Vertinimo komisiją džiugino moksleivių gebėjimas kūrybingai atlikti užduotis, mokėjimas greitai orientuotis ir  dirbti komandoje. Azarto ir gerų emocijų atliekant užduotis netrūko!

Renginio pabaigoje  komandoms buvo įteiktos padėkos ir prizai. Džiugu, jog šiose varžytuvėse Vaižganto progimnazijos komanda iškovojo trečią vietą. Sveikiname!

 

Jūratė Norkienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content