Mažieji didžiajame festivalyje

Mažieji didžiajame festivalyje

Mūsų mokyklos jungtinė priešmokyklinio ugdymo grupių  ,,Drugeliai” ir ,,Bitutės”  komanda, lydima mokytojų Jurgitos ir Jolantos gegužės 27 dieną vyko į „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didįjį  festivalį, kuris vyko Panevėžio lengvosios atletikos manieže. Komanda, sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes, atskleidžiančias užduotis. Renginio metu mažuosius sportininkus aplankė panevėžietis triatlonininkas, Europos jaunimo čempionas Titas Pumputis, kuris stebėjo visas veiklas. Mažuosius sportininkus taip pat pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

            Progimnazijos mažieji sportininkai grįžo namo su šypsenomis veiduose, dovanomis ir geromis emocijomis!

 

Jolanta Pocevičiūtė, PU mokytoja

Skip to content