,,Miško bičiulių‘‘ dovana – miško pamoka

,,Miško bičiulių‘‘ dovana – miško pamoka

Gegužės 31 d. 5a klasės mokinių klasės valandėlės metu ,,pasibeldė‘‘ lyg artėjanti vasara nuotolinė pamoka su edukatoriumi Leonu.  Mokiniams buvo pristatyta inovatyvi programa apie miško pasaulį ir, penktokai, pasiskirstę į tris grupes,  kibo į klausimynus. Šiuolaikinių technologijų pagalba sužaidybinta forma mokiniai praplėtė savo žinias apie Lietuvos miškus, jų augmeniją, gyvūniją, priežiūrą ir saugojimą., susipažino su Jaunųjų miško bičiulių veiklomis. Taip pat moksleiviai padėkojo organizacijai ,,Miško bičiuliai‘‘ už gautą siuntą – mini inkiliukų rinkinius ,,Prisiliesk prie gamtos‘‘. Kartu su technologijų mokytoju surinks naujus namelius paukšteliams.  Pamoką inicijavo Aplinkos ministerija, Valstybinių miškų urėdija, JMB pamokų organizatoriai.

Penktokams pamoka labai patiko, daug sužinojo, patyrė sėkmę, pasitiko artėjančią vasarą, sužinojo, kaip teisinga elgtis gamtoje!

Daiva Mikšienė, 5a klasės auklėtoja

Skip to content