Viltė, Smiltė, Ema  – Tarptautinio pasakų sekimo čempionato dalyvės

Viltė, Smiltė, Ema – Tarptautinio pasakų sekimo čempionato dalyvės

Birželio 1d. Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokinės Viltė ir Smiltė, 3a (mokytoja D.Dovidaitytė) , Ema, 5a (mokytoja D.Mikšienė) dalyvavo kasmetiniame pasakų čempionate.   Šiųmetinio čempionato „Vieną kartą gyveno…“ pradžią paskelbė Violeta Šukaitienė,  Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė, ir Kazimieras Račkauskis, Radviliškio rajono savivaldybės meras.

Renginio metu buvo sekamos pasakos. Vertinimo komisijos pirmininkė – etnologė Gražina Kadžytė kartu su televizijos ir radijo laidų diktore  Teta Beta (Bernadeta Lukošiūtė) ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokytoja Laimute Verbickiene vertino pasakotojus. Renginį vedė Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas.

Visiems pasakų sekėjams ir jų mokytojoms buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir padėkos.

                                                                                             D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content