Sudie, progimnazija!

Sudie, progimnazija!

Birželio 21 d. aštuntokai baigė pagrindinio ugdymo programą ir atsisveikino su Vaižganto progimnazijos bendruomene. Aštuoneri metai – tai ne viena diena! Po žinių pasaulį vedė pirmosios mokytojos Aušrytė ir Živilė, auklėtojai Virginijus ir Aušra, progimnazijos mokytojai. Nuo pirmųjų scenarijaus žodžių aštuntokai dalino visiems pačius gražiausius žodžius, dainas, šokius., teikė mokytojams gražiausius rožių žiedus ir atsisveikinimo žodžius, mokinių tėveliai taip pat tarė padėkos žodį. Ši aštuntokų laida mokyklai dovanojo medelius. Aštuntokus ir susirinkusius tėvelius, mokytojus pasveikino Vaižganto progimnazijos administracija. Renginį pabaigė bendra aštuntokų ir auklėtojų daina. Rodos, prabėgo tie metai kaip viena akimirka, kaip dainos posmas. Sėkmės naujose erdvėse, ieškant savo gyvenimo kelio, laimingo skrydžio!
Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content