Rugsėjo 1-osios šventė Vaižganto progimnazijoje

Rugsėjo 1-osios šventė Vaižganto progimnazijoje

Rugsėjo 1-ąją dieną pradėjome naujus mokslo metus.  Tokia pati, bet šį rudenį netradicinė Mokslo ir žinių diena, nes  – Mokyklai 50 metų. Šventiniai renginiai prasidėjo Šv. Mišiomis bažnyčioje. Aušros aikštėje  pirmokus ir mokyklų bendruomenių narius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, svečiai. Spalvingoje, nuotaikingoje eisenoje nuo Aušros aikštės iki mokyklos pirmokus lydėjo tėveliai, artimieji.    Progimnazijos aikštėje, skambant Lietuvos Respublikos himnui,   pakelta valstybinė vėliava. Progimnazijos pavaduotojai Giedrė Krivickienė, paskelbus mokslo metų pradžią, šventinę nuotaiką kūrė spalvingai papuošta progimnazijos aplinka, sveikinimai, bendruomenės narių džiugi   nuotaika,  pradinių klasių mokinių bei šeštųjų klasių mokinių dainos (vadovas mokytojas metodininkas Tomas Kanapinskas).  Svečius, Vaižganto progimnazijos bendruomenės narius,  mokytojus senjorus pasveikino progimnazijos direktorė Nijolė Krušienė.   Šventėje dalyvavę svečiai – Vytautas Krikščiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras, ir Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs šios mokyklos auklėtinis ir  direktorius,  perdavė Radviliškio rajono savivaldybės mero sveikinimo žodžius ir visiems linkėjo gerų mokslo metų.  Progimnazijos direktorė, jubiliejinių mokslo metų proga, kartu su svečiais  atidengė skulptūrą – mokslo simbolį ,, Knygą’’. Ant jos  užrašyti  Juozo – Tumo Vaižganto žodžiai:  ,,Jei nori surasti gyvenimo kelią, ieškok jo taurių knygų puslapiuose ’’ .  Pirmokų rankutėse suskambėję varpeliai pakvietė visus mokinius, mokytojus,  tėvelius, svečius į pirmąsias, mokslo metų pradžios, šventines pamokas. Sėkmės mokslo kelyje!

                Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content