Septintokai Vilniuje

Septintokai Vilniuje

Rugsėjo 22 saulėtos dienos rytą 7b klasėsu auklėtoja Elfija ir mokytoja padėjėja  Dale išvyko į kultūrinę-edukacinę ekskursiją į Vilnių. Katedros aikštėje mus pasitiko gidė Dalia, kuri pristatė įdomią programą  ,,Vilniaus sekliai“.  Mokiniai turėjo atlikti užduotis, ieškoti Vilniaus senamiestyje pasislėpusias detales, nematytus ženklus, kiemelius, skulptūras ir simbolius. Vėliau edukacijas tęsėme Pinigų muziejuje.   Okupacijos ir laisvės kovų muziejuje  išklausėme paskaitą ,,Tremties vaikai“, pamatėme buvusį KGB vidaus kalėjimą, mirties nuosprendžių vykdymo patalpą; šiuolaikines ekspozicijas, supažindinančias su nepriklausomybės praradimais  XX a. viduryje.

Diena buvo puiki, pilna naujų žinių atradimo džiaugsmo, geros nuotaikos ir saulėto šilto oro!

 

Elfija Urbonienė, 7b klasės auklėtoja

Skip to content