ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

Vaižganto progimnazijos biblioteka kasmet prisijungia prie Šiaurės šalių literatūros savaitės renginių, kurie kasmet organizuojami lapkričio mėnesį. Šventės idėja – populiarinti  garsinį skaitymą ir šiaurės šalių literatūrą. Spindint žvakutės liepsnelėms, Vaižganto progimnazijos 2a,2b ir 2c klasių mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomų ištraukų iš A.Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“.Vaikams patiko Emilio nuotykiai, jo krečiamos išdaigos .Mokiniai savo piešinėliuose vaizdavo labiausiai įstrigusius pasakojimo įvykius. Vaikai dar kartą įsitikino, kad knygų skaitymas tikrai labai naudingas ir įdomus laiko praleidimo būdas. Antrokai pažadėjo lankytis mokyklos bibliotekoje ir skaityti knygas, kad patirtų dar daug įdomių nuotykių.

Daiva Gaivelienė, bibliotekininkė

Skip to content