Biologijos praktiniai darbai

Biologijos praktiniai darbai

Lapkričio 22 d. 8b klasės mokiniai biologijos pamokos metu su mokytoja Rūta atliko bandymą pavadinimu ,,Ar vanduo cirkuliuoja po augalą?‘‘. Pamokos tikslas – įsitikinti, kad vanduo cirkuliuoja po augalo žiedyną. Mokiniai atsinešė kelis hortenzijos žiedus, rašalo ir kitų darbui reikalingų daiktų. Į stiklinę su vandeniu įpylė rašalo, maistinių dažų ir … įmerkė gėles. Gėles paliko kabinete savaitei, po savaitės mokiniai pametė eksperimento rezultatus. Žiedai tapo mėlyni, geltoni, raudoni… Tuomet mokiniams teko prisiminti jau septintoje klasėje išmoktų dalykų, medžiagų pernašą ir difuziją. Tyrinėti botanikos pasaulį buvo įdomu ir žavu.

                                                                                        Gytė, 8b klasės mokinė

Skip to content