Jaunieji alchemikai

Lapkričio 28 d. 8a klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Namų kvapo kūrimas’’.  Edukatorė Justina susipažindino  su natūraliais gamtos kvapais – eteriniais aliejais, ekstraktais. Jų pagalba moksleiviai kūrė aromaterapinio poveikio namų kvapą. Susipažinę su eteriniais aliejais, sužinojo  jų kilmę, terapinį poveikį fizinei bei emocinei sveikatai. Vėliau pabuvo jaunaisiais parfumeriais – mokėsi maišyti eterinius aliejus bei kūrė namų kvapus – oro gaiviklius. Edukacija labia patiko, mokiniai daug klausinėjo, susipažino su įdomia ir paslaptinga  profesija, prisiminė chemijos formules.

Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja