Susidomėjimas knygomis skatinimas

Šiaulių P.Višinskio biblioteka skatina visus skaityti knygas. Konkursas ,,Knygos pristatymas’’ organizuotas jau 28 -ąjį kartą. Šis konkursas ugdo kūrybiškumą, didina susidomėjimą knygomis bei skaitymu. Konkursui iki 5 minučių filmuotos medžiagos apie knygą pristatė ir Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniai. Tai Ema ir Indrė, 6a, Agnius, Ainius ir  Erikas, 5a.

Anot rengėjų, ,,skaitymo skatinimas niekada nebuvo lengva misija, ypač, kai už lango tiek daug kitokių žmonių dėmesį viliojančių dalykų. Jaunieji konkurso dalyviai rinkosi žinomus vaikų rašytojus, kurių knygos pastaraisiais metais nuolat randamos populiariųjų sąrašuose. Kiekvienais metais sulaukiame daug įdomių ir kūrybiškų knygų pristatymų, dėkojame visiems!’’

Konkurse numatyta ir specialioji nominacija aktyviausiems mokytojams, kurie skatina mokinius dalyvauti Knygos pristatymo konkurse. Knygos  ir stalo žaidimų rinkinys šiemet atiteko Vaižganto progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Daivai.

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja