Paskaitos 5-6 klasių mokiniams

Vasario 5-6 d. Vaižganto progimnazijoje policijos atstovė Ilona priminė moksleivių teises ir pareigas, atsakomybes, susijusias su rūkymu, elgesiu viešose vietose, taip pat priminė pagrindines važiavimo dviračiais ir paspirtukais taisykles. Mokiniai aktyviai klausinėjo, dalinosi savo žiniomis, patyrimais. Už išsamius atsakymus vaižgantukai buvo apdovanoti Lietuvos policijos dovanėlėmis.

Brigita ir Indrė: ,,Mums labai patiko ši pamoka. Daug sužinojome apie LR įstatymus. Laikysimės visų taisyklių ir stengsimės, jog mūsų draugai taip pat jų laikytųsi‘‘.

Gabija ir Melita: ,, Pamoka patiko. Sužinojome daugiau apie saugumą gatvėse, kaip saugiai važiuoti transporto priemonėmis. Ką daryti, kai tave kalbina nepažįstamasis? Ir išmokti mintinai tėvų telefonus..‘‘

Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja