Vasario 16-oji

Vasario 16-oji

O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mes,

Jei ne mūsų rankos, jei ne mūs širdys?

O kas gi esam mes, Tėvyne, jei ne tu,-

ar mes ne tavo amžių sekundės ir minutės,

ar mes ne upė, glamonėjama krantų,

kurios kiekvienas lašas – tavo mintys?

(Justinas Marcinkevičius)

 

Vasario 15 d. Vaižganto progimnazijos koridoriuose vyravo šventinė nuotaika. 5-8 klasių mokiniai ruošėsi iškilmingam Vasario 16-osios atkūrimo dienos minėjimui. Juk švenčiame nepaprastai svarbią dieną kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui. Šventė  visa progimnazijos bendruomenė, džiugino septintų klasių mokinių įtaigus žodis, muzikos kūriniai, dainos,  o mažųjų šokėjėlių liaudiškus šokius keitė iškilmingi aštuntokų šokiai. Progimnazijos direktorė N.Krušienė padėkojo auklėtojoms Ligitai ir Elfijai, meno vadovams Linai ir Tomui, visai progimnazijos bendruomenei  už nuostabią, prasmingą šventę, kuri skatina branginti savo valstybę ir puoselėti vienybę! Su Vasario 16-ąja – Valstybės atkūrimo diena!

 

 

Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content