Ema – VI -osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados dalyvė

Ema – VI -osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados dalyvė

Vasario 20 d. Kupiškyje vyko Aukštaitijos etapo etninės kultūros olimpiada. Dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš Kupiškio, Radviliškio , Molėtų, Kėdainių,Rokiškio, Biržų,Zarasų, Pasvalio rajonų.

Dalyvius sveikino Algirdas Rasianas, Kupiškio rajono meras, Jurgita Trifeldienė, Kupiškio rajono adm. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja, Kupiškio KC vaikų ir jaunimo folklorinio ansamblio ,,Jaunimo Romuva’’ vadovė Daiva Palionienė.

Renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokinė Ema,6a klasės mokinė.Auklėtinę parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Daiva. Gautos padėkos. Dalyviai ne tik atliko testą, pristatė meninę raišką, klausėsi ir mokėsi iš kitų prisistatymų, bet ir dalyvavo išvykoje į Kupiškio atnaujintą viešąją biblioteką(seniau sinagogą) ir etnografijos muziejų, klausėsi kupiškėnų gražios tarmės.

 

                                                                                                   Daiva Mikšienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Skip to content