Mažieji bėgikai

Švęsti Lietuvos Laisvę, tai reiškia kartu ir prisiminti (o Nepriklausomos Lietuvos vaikus supažindinti), ką reiškia gyventi su laisve, ir be laisvės. Priminti, kad toks natūralus dalykas, kaip galimybė vadintis LIETUVIU, neatsirado lengvai, kad Lietuvos vardas pasaulio žemėlapyje neatsirado be kovos. Šiemet, kovo 11-ąją, minėsime 34-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, ir kad pasididžiavimo jausmas Lietuva taptų stipresnis, Vaižganto progimnazijos priešmokyklinukai įsijungė į tarptautinį projektą – pilietinę iniciatyvą ,,Bėgu Lietuvai 2024“.

Kovo 6 d. visi „Boružiukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Drugelių“ grupių ugdytiniai su lietuviška atributika, skiriamaisiais lipdukais ir puikia nuotaika dalyvavo bėgime. Į šią pilietinę iniciatyvą įsijungė visos PU pedagogės ir padėjėjos.

Ona Gabenienė, PU mokytoja