Paminėjome Pasaulinę vandens dieną

Kovo 22 -oji – Pasaulinė vandens diena. 1a, 1b,1c klasių mokiniai leidosi į vandens lašiuko kelionę. Mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos pasakojimo „Lašiuko kelionė“, daug sužinojo apie vandens apytakos ratą gamtoje. Vėliau žiūrėjo nuotaikingą filmuką apie zuikio ir šaltinėlio draugystę. Pirmokėliai sužinojo, kodėl labai svarbu tausoti vandens telkinius. Vaikai gavo  užduotis pavaizduoti vandens apytaką gamtoje. Gražiausiai atliktos užduotėlės keliaus į parodą mokyklos bibliotekoje. O pamokos pabaigoje pirmokai smagiai pajudėjo kartu su dainininkėmis,  atliekančiomis „Lašelio dainelę“ . Džiugu, kad branginame mūsų vandenį.

Daiva Gaivelienė, progimnazijos bibliotekininkė