Karjeros ugdymo diena

Balandžio 17 d. 1 – 4 klasių mokiniams vyko Karjeros ugdymo diena. Organizuotos dienos veiklos: Radviliškio KC, baseine, priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, pirminės sveikatos priežiūros centre, UAB ,,Sausumos transporte“. Mokiniai susipažino su šių įstaigų darbuotojų profesijomis. Ketvirtokų klasėse svečiavosi Šaulių sąjungos jaunieji kariai. 3c ir 4b klasėse lankėsi Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos. 2a ir 3a klasės mokiniai susipažino su siuvėjo ir dizainerio profesijomis. Lankyti  ir geležinkelio stoties objektai.

Šios dienos veiklos mokiniams patiko. Jos privertė susimąstyti apie profesijos pasirinkimą.

Vaižganto progimnazijos pradinių mokytojų informacija