Penktokai  Kaune

Penktokai Kaune

Balandžio 24 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai, lydimi auklėtojų Virginijaus, Aušros ir soc. pedagogės Aurelijos, vyko į Kauną. Mieste mokiniai domėjosi Kauno pilies ir miesto istorija. Apžiūrėdami Vytauto bažnyčią ir Perkūno namus, prisiminė Lietuvos kunigaikščio Vytauto Didžiojo nuopelnus Lietuvai, susipažino su gotikos stiliumi ir sužinojo, kad rašytojas Juozas Tumas – Vaižgantas palaidotas Vytauto bažnyčioje. Vytauto Didžiojo karo muziejuje penktokai dalyvavo edukacijose „Kaip senovėje kariauta“.Penktokai ne tik sužinojo kaip mūsų protėviai kariavo, bet ir turėjo galimybę „pasimatuoti“ kario ginklus bei šarvus. Vaižgantukai apsilankę zoologijos sode dalyvavo Kauno zoologijos sodo edukacijoje „Nykstantys gyvūnai ir jų išsaugojimo galimybės“ bei susipažino su ten gyvenančiais gyvūnais. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių. Keletas penktokų pastebėjimų: „ Labiausiai patiko lankytis zoologijos sode“, „Džiaugiuosi, kad galėjau pamatyti „Lituanikos“ nuolaužas“ , „Zoologijos sode pamačiau aksolotą, raganosį, žirafą ir labai patiko edukacija apie gyvūnų išsaugojimą“, „Karo muziejuje patiko laikyti kalaviją rankoje apsirengus riterio šarvais“.

Aušra Krasuckienė, 5b klasės auklėtoja