Konkursas „Gyvybė – dovana“

Kovo – balandžio mėn. vyko Radviliškio rajono dorinio ugdymo (tikybos ir etikos) mokinių piešinių konkursas „Gyvybė – dovana“. Balsuoti už labiausiai patikusį piešinį galima buvo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus paskyroje „Radviliškio Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius“ socialiniame tinkle „Facebook“.

5-7 klasių grupėje II vieta atiteko Lukai,  7a klasės mokinei (mokytoja A. Krasuckienė).

Organizatoriai atrinko kiekvienoje amžiaus grupėje labiausiai temą atspindinčius piešinius. 5-7 klasių grupėje, organizatorių vertinimu, geriausias darbas – Andrėjos M.,  6a klasės mokinės (mokytoja J. Čapaitienė).

Joalita Čapaitienė, tikybos mokytoja