Karjeros ugdymo diena ,,Šok į tėvų klumpes’’

Gegužės 10 d. Vaižganto progimnazijoje 5-8 klasių mokiniams buvo organizuota karjeros ugdymo diena ,,Šok į tėvų klumpes”. Vaižgantukai pasklido po visą miestą, susipažino su įvairiomis profesijomis. Penktokai važiavo traukiniu į Šiaulių Geležinkelio muziejų, aplankė įdomų Baltų centrą. 6a klasės mokiniai lankėsi seniūnijoje, susipažino, kokia technika prižiūri mūsų miestą, mokiniams buvo leista išbandyti jas, o kultūros rūmuose, susipažinę su renginių organizatoriumi Gabrieliumi, garso įrašų studijoje pabandė dainuoti, groti įvairiais instrumentais, su edukatore Justina gaminosi amuletus. 6b klasės mokiniai aplankė Teismo rūmus ir Dailės mokyklą. Septintokai lankėsi Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos centre, sporto klube ,,Body Lab” smagiai pasportavo, Turizmo cente ir vairavimo mokykloje ,,Autoreidas”. O aštuntų klasių mokiniai lankėsi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre. Daug sužinoję, ,,pasimatavę” profesijas, mokykloje atlikę dienos veiklų refleksijas, mokiniai išskubėjo į spalvingą savaitgalį. Ačiū mokytojai Irinai Kareivienei už įdomias suplanuotas veiklas! Pasak mokinių, ,,visur buvome  šiltai priimti ir daug sužinojome apie plušančius žmones miesto labui. Tikimės, jog kitais metais bus taip pat įdomi ir naudinga diena’’.

 

                                                                      Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content