„Burnos higienos“ paskaita Radviliškio Vaižganto progimnazijoje

„Burnos higienos“ paskaita Radviliškio Vaižganto progimnazijoje

Birželio pradžioje Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniams paskaitą apie burnos higieną. Burnos higienistė Laura Sviglinskienė papasakojo ir priminė mokiniams dantų valymo taisykles ir kas būna netinkamai prižiūrint burnos ertmę. Lektorė taip pat domėjosi mokinių naudojamomis burnos higienos priemonėmis, bei jas pakomentavo.

Burnos higienistė Laura patikino, kad subalansuotas maistas, tinkamas mitybos rėžimas, pakankamai išgeriamo vandens kiekis – svarbios sąlygos, lemiančios sveiką burnos ertmę, geresnę sveikatą ir pilnavertį gyvenimą. Mokiniai, teisingai atsakę į lektorės klausimus, buvo apdovanoti.

VSS Loreta Kučinskienė

Skip to content