Lietuvos mokinių piešinių konkursas „Saugūs drauge”

Lietuvos mokinių piešinių konkursas „Saugūs drauge”

Pasak organizatorių, kelis mėnesius vykęs Lietuvos mokinių piešinių konkursas „Saugūs drauge“ sulaukė didžiulio susidomėjimo. Kūrybiniai darbai atvyko iš įvairiausių šalies mokyklų. Konkurso organizatoriai – Radviliškio dailės mokykla ir Radviliškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Konkursas buvo organizuojamas siekiant formuoti savisaugos, saugios gyvensenos ir aplinkos kūrimo įgūdžius, įtvirtinti priešgaisrinės saugos žinias, skatinti mokinius aktyviai domėtis ugniagesių gelbėtojų veikla, gaisrinės saugos ir gelbėjimo klausimais ir išsiugdyti praktinius gebėjimus išvengti rizikos ir pavojų, kylančių žmogaus bei gamtos saugumui kasdieniame gyvenime.

Vertinimo komisijai teko sudėtinga užduotis – net iš 339 darbų išrinkti kūrybiškiausius, originaliausius, atlikimo technika išsiskiriančius piešinius, atitinkančius konkurso temą – „Saugūs drauge“.

Sveikiname Vaižganto progimnazijos 7a klasės mokinę Rusnę konkurse pelniusią II vietą !

Dėkojame organizatoriams. Prasidėjus vasarai būkime saugūs, atsakingi ir laimingi!

 

                                                                    Irina Kareivienė, dailės mokytoja metodininkė

Skip to content