Tarptautinio piešinių konkurso apie gamtą laureatės

Tarptautinio piešinių konkurso apie gamtą laureatės

 Sveikiname tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“ laureatus! Konkursą organizavo Panevėžio gamtos mokykla. Šiais metais organizatoriai sulaukė 1958 kūrybinių darbų iš Kinijos, Lenkijos, Latvijos, Liuksenburgo, Lietuvos, Indijos, Slovakijos, Slovėnijos. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais.

Rusnės M, Miglės ir Viltės, 7a,  kūrybiniai darbai buvo įvertinti laureato diplomu. Viena iš laureatų dovanų – bloknotas su autoriaus piešiniu.

Dėkojame organizatoriams už tokį dėmesį jauniesiems menininkams!

 

                                                                             Irina Kareivienė, dailės mokytoja metodininkė

Skip to content